(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Worek do siedzenia x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Materac o (Nr 8238242)

Sztuk
Kartony
11-20
Worek do siedzenia
1
Rower
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Materac o dużych rozmiarach
1
Materac pojedynczy
1
Szacunkowa łączna waga
393 kg
Dystans
1074 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 7 sty 2022 do 8 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 sty 2022 do 8 sty 2022


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.