(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 10:02

KARTONY, 2 ROWERY , USZKO dzicięce, materac, grill (Nr 2752344)

KARTONY, 2 ROWERY , USZKO dzicięce, materac, grill

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2379.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ateny, Grecja

Termin elastyczny