(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30 (Nr 8062316)

 Kartony 21–30
Sztuk
Kartony
21-30
Łączna waga:
900 kg
Dystans
2124 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Gateshead

Od 2 paź 2021 do 3 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.