(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Fotel x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1 (Nr 7197984)

Sztuk
Kartony
21-30
Fotel
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Szacunkowa łączna waga
555 kg
Dystans
348 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 13 sty 2021 do 16 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 13 sty 2021 do 16 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.