Kartony 21–30, Karton średni x 30 (Nr 8034719)

Sztuk
Kartony
21-30
Karton średni
30
Łączna waga:
400 kg
Dystans
1937 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Bangor

Od 11 paź 2021 do 19 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Siniarzewo

Od 11 paź 2021 do 22 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.