Kartony 21–30, Komoda średnia x 4, Materac podwójny x 2 (Nr 7806319)

 Kartony 21–30, Komoda średnia x 4, Materac podwójny x 2
Sztuk
Kartony
21-30
Komoda średnia
4
Materac podwójny
2
Szacunkowa łączna waga
590 kg
Dystans
2007 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Daventry

Od 1 gru 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Żurawica

Od 3 gru 2021 do 8 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.