Kartony 21–30, Kredens x 1, Szafka RTV x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Ława x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2, (Nr 7545938)

 Kartony 21–30, Kredens x 1, Szafka RTV x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Ława x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2,
Sztuk
Kartony
21-30
Kredens
1
Szafka RTV
1
Sofa trzyosobowa
1
Ława
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Komoda średnia
4
Regał
2
Sofa dwuosobowa
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Biurko średnie
1
Krzesło biurowe
1
Szafka nocna
1
Lodówka z zamrażarką
1
Rower
1
Rower dziecięcy
1
Leżak
2
Obraz duży
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Szacunkowa łączna waga
1270 kg
Dystans
1633 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Devon, Exeter

Od 27 maj 2021 do 28 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świdwin

Od 29 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.