(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Ławka drewniana x 3, Stolik ogrodowy x 1, Maszyna do szycia antyk x 1, Fotel bujany (Nr 7828031)

Sztuk
Kartony
21-30
Ławka drewniana
3
Stolik ogrodowy
1
Maszyna do szycia antyk
1
Fotel bujany
1
Szacunkowa łączna waga
840 kg
Dystans
200 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Piekary Śląskie

Od 29 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie

Od 29 cze 2021 do 30 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.