(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Łóżko podwójne z materacem x 1, Stół 6-osobowy x 1, Krzesło do jadalni x 5 (Nr 7543687)

 Kartony 21–30, Łóżko podwójne z materacem x 1, Stół 6-osobowy x 1, Krzesło do jadalni x 5
Sztuk
Kartony
21-30
Łóżko podwójne z materacem
1
Stół 6-osobowy
1
Krzesło do jadalni
5
Szacunkowa łączna waga
630 kg
Dystans
1631 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Vest-Agder, Kristiansand

Od 17 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mała Wieś

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.