(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Łóżko podwójne z materacem x 1, Szafa jednodrzwiowa x 2, Komoda duża x 2, Szafka na (Nr 8082027)

Sztuk
Kartony
21-30
Łóżko podwójne z materacem
1
Szafa jednodrzwiowa
2
Komoda duża
1
Szafka na obuwie
1
Biurko duże
1
Krzesło gamingowe
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Stolik kawowy
1
Szafka RTV
1
Zestaw do jadalni (6 krzeseł i stół)
1
Komoda mała
1
Komoda duża
1
Pufa
2
Szacunkowa łączna waga
940 kg
Dystans
764 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Czechy, Praga, Praga

Od 13 paź 2021 do 14 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 14 paź 2021 do 16 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.