Kartony 21–30, Meble, komody, lozko, sofy, rowery, maszyna do szycia x 1 (Nr 7495095)

 Kartony 21–30, Meble, komody, lozko, sofy, rowery, maszyna do szycia x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Meble, komody, lozko, sofy, rowery, maszyna do szycia
1
Szacunkowa łączna waga
950 kg
Dystans
2188 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Kirkcaldy

Od 9 lip 2021 do 16 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.