Kartony 21–30, meble x 20 (Nr 7619266)

 Kartony 21–30, meble x 20
Sztuk
Kartony
21-30
meble
20
Szacunkowa łączna waga
650 kg
Dystans
1914 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

27 cze 2022

Adres i termin dostawy

Francja, Oksytania, Montpellier

30 cze 2022


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.