Kartony 21–30, Meblościanka x 1, Komoda duża x 1, Coffee table x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40" (Nr 7498158)

 Kartony 21–30, Meblościanka x 1, Komoda duża x 1, Coffee table  x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40"
Sztuk
Kartony
21-30
Meblościanka
1
Komoda duża
1
Coffee table
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Lustro stojące
1
Kuchenka mikrofalowa
1
Opona samochodowa
4
Krzesło ogomrodiwe
4
Krzesło do jadalni
1
Maszyna do kawy
1
Skrzynia z narzędziami
1
Szacunkowa łączna waga
954 kg
Dystans
1661 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Winchester

Od 1 lip 2021 do 7 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.