Kartony 21–30, Meblościanka x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Komputer x 1, Narty x 1, St (Nr 7596874)

 Kartony 21–30, Meblościanka x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Komputer x 1, Narty x 1, St
Sztuk
Kartony
21-30
Meblościanka
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Komputer
1
Narty
1
Stolik kawowy
1
Szacunkowa łączna waga
730 kg
Dystans
1077 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Østfold, Askim

Od 17 maj 2021 do 21 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 24 maj 2021 do 28 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.