(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Pianiono cyfrowe x 1, Rower x 2, Materac podwójny x 1, Krzesło biurowe x 1, Klimatyz (Nr 7619910)

 Kartony 21–30, Pianiono cyfrowe x 1, Rower x 2, Materac podwójny x 1, Krzesło biurowe x 1, Klimatyz
Sztuk
Kartony
21-30
Pianiono cyfrowe
1
Rower
2
Materac podwójny
1
Krzesło biurowe
1
Klimatyzator
1
Kwiat w donicy
3
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Kontenerek pod biurko
1
Szacunkowa łączna waga
682 kg
Dystans
239 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

12 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Michałowo

12 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.