Kartony 21–30, Pralka x 1, Lodowka 1.9 wys x 1, Komoda średnia x 4, Sofa narożna x 1 (Nr 8051534)

 Kartony 21–30, Pralka x 1, Lodowka 1.9 wys x 1, Komoda średnia x 4, Sofa narożna x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Pralka
1
Lodowka 1.9 wys
1
Komoda średnia
4
Sofa narożna
1
Szacunkowa łączna waga
795 kg
Dystans
1728 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

24 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świdwin

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.