(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Przeprowadzka mieszkanie 3 pokojowe x 1 (Nr 8146107)

Sztuk
Kartony
21-30
Przeprowadzka mieszkanie 3 pokojowe
1
Łączna waga:
700 kg
Dystans
9 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Neu-Isenburg

12 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Dreieich

13 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.