(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Rower x 1, Drabina x 1, Torba i sprzet do gry w golfa x 1, Deska do prasowania x 1, (Nr 7988232)

 Kartony 21–30, Rower x 1, Drabina x 1, Torba i sprzet do gry w golfa x 1, Deska do prasowania x 1,
Sztuk
Kartony
21-30
Rower
1
Drabina
1
Torba i sprzet do gry w golfa
1
Deska do prasowania
1
Skrzynka z narzedziami
1
Łączna waga:
400 kg
Dystans
1504 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Viroflay

Od 27 wrz 2021 do 1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Głowno

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.