(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Rower x 2, Opona samochodowa x 4, Torba duża x 10 (Nr 7822952)

 Kartony 21–30, Rower x 2, Opona samochodowa x 4, Torba duża x 10
Sztuk
Kartony
21-30
Rower
2
Opona samochodowa
4
Torba duża
10
Szacunkowa łączna waga
780 kg
Dystans
2320 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 25 sie 2021 do 28 sie 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 31 sie 2021 do 5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.