Kartony 21–30, Rower x 3, Hulajnoga x 1, Komoda duża x 2, Regał x 5, Biurko średnie x 2, Materac po (Nr 7447399)

 Kartony 21–30, Rower x 3, Hulajnoga x 1, Komoda duża x 2, Regał x 5, Biurko średnie x 2, Materac po
Sztuk
Kartony
21-30
Rower
3
Hulajnoga
1
Komoda duża
2
Regał
5
Biurko średnie
2
Materac podwójny
1
Lampa podłogowa
1
Kwiat w donicy
1
Obraz duży
2
Szacunkowa łączna waga
920 kg
Dystans
1329 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 21 lip 2021 do 27 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 22 lip 2021 do 31 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego majątku.