(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 21–30, Sofa narożna x 1, Stolik kawowy x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1 (Nr 7453746)

 Kartony 21–30, Sofa narożna x 1, Stolik kawowy x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Sofa narożna
1
Stolik kawowy
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
595 kg
Dystans
2610 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Altea La Vella

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.