Kartony 21–30, Sofa trzyosobowa x 1 (Nr 7495218)

 Kartony 21–30, Sofa trzyosobowa x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Sofa trzyosobowa
1
Szacunkowa łączna waga
530 kg
Dystans
2188 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Kirkcaldy

Od 2 lip 2021 do 9 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 9 lip 2021 do 16 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.