Kartony 21–30, Szafa dwudrzwiowa x 5, Sofa czteroosobowa x 1, Komoda mała x 5, Komoda duża x 1, Kom (Nr 7519957)

 Kartony 21–30, Szafa dwudrzwiowa x 5, Sofa czteroosobowa x 1, Komoda mała x 5, Komoda duża x 1, Kom
Sztuk
Kartony
21-30
Szafa dwudrzwiowa
5
Sofa czteroosobowa
1
Komoda mała
5
Komoda duża
1
Komoda średnia
4
Witryna
1
Rower
2
Kwiat w donicy
10
Szafa trzydrzwiowa
1
Lodówka
1
Pralka
1
Materac pojedynczy
1
Materac podwójny
1
Biurko małe
2
Szacunkowa łączna waga
1680 kg
Dystans
1803 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Stratford-Upon-Avon

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żywiec

Od 9 lip 2021 do 10 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.