(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Szafka RTV x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Rower x 1, Regał x 3, Suszark (Nr 7205199)

 Kartony 21–30, Szafka RTV x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Rower x 1, Regał x 3, Suszark
Sztuk
Kartony
21-30
Szafka RTV
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Rower
1
Regał
3
Suszarka do ubrań
1
Stolik nocny
1
Szacunkowa łączna waga
620 kg
Dystans
1826 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Tyne And Wear, Newcastle Upon Tyne

Od 19 lut 2021 do 20 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 22 lut 2021 do 24 lut 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.