Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Witryna x 1, Szafka RTV x 1, Stół x 1, Rower (Nr 7567263)

 Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Witryna x 1, Szafka RTV x 1, Stół x 1, Rower
Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Witryna
1
Szafka RTV
1
Stół
1
Rower dziecięcy
2
Grill gazowy
1
Szacunkowa łączna waga
695 kg
Dystans
2335 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 3 maj 2021 do 10 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Włoszczowa

Od 17 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.