(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1 (Nr 7686836)

Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
460 kg
Dystans
309 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
17
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 kwi 2021 do 7 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 27 kwi 2021 do 7 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.