(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Stół 4-osobowy x 1, Rower x 2, Komoda mała x (Nr 7727430)

Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Stół 4-osobowy
1
Rower
2
Komoda mała
1
Komoda średnia
1
Regał
1
Grzejnik elektryczny
1
Stolik nocny
1
Deska do prasowania
1
Lampa podłogowa
2
Torba duża
4
Szacunkowa łączna waga
745 kg
Dystans
1467 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 10 cze 2021 do 16 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łochowo

Od 10 cze 2021 do 21 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.