Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Monitor x 1, Głośnik stojący x 2, Wieża stere (Nr 8052398)

 Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Monitor x 1, Głośnik stojący x 2, Wieża stere
Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Monitor
1
Głośnik stojący
2
Wieża stereo z głośnikami
1
Fotel
1
Komputer
3
Szacunkowa łączna waga
565 kg
Dystans
1175 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Haarlemmermeer

Od 15 lis 2021 do 15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 15 lis 2021 do 31 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.