Kartony 21–30, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 2, Suszarka do ubrań x 1, Rower dziecięcy x 2, Row (Nr 7638041)

 Kartony 21–30, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 2, Suszarka do ubrań x 1, Rower dziecięcy x 2, Row
Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor średni(od 30 "do 40")
2
Suszarka do ubrań
1
Rower dziecięcy
2
Rower
2
Szacunkowa łączna waga
535 kg
Dystans
1699 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Worksop

Od 1 lip 2021 do 2 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 6 lip 2021 do 11 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.