(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Worki z odzieżą x 20 (Nr 7991449)

 Kartony 21–30, Worki z odzieżą x 20
Sztuk
Kartony
21-30
Worki z odzieżą
20
Szacunkowa łączna waga
650 kg
Dystans
244 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wołomin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.