(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 21–30, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Materac 160x200 z po (Nr 7544117)

 Kartony 21–30, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Materac 160x200 z po
Sztuk
Kartony
21-30
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Sofa trzyosobowa
1
Materac 160x200 z podstawą
1
regał na płyty CD x4 plus 1 szerszy
1
Szafka RTV
1
Biurko średnie
1
Krzesło obrotowe
1
Stolik nocny
1
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1543 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Uppsala Län, Uppsala

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.