Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 21:19

kartony 22 szt 80kg

(Nr 2343372)
kartony 22 szt 80kg

Długość [m]:

0,57

Szerokość [m]:

0,37

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg:

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 563.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

980 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 13:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M:)

Cena (zawiera VAT): 980 zł

1000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 21:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. i pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Kluczowa bywa również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Ważnym elementem jest także termin wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

97762, Hammelburg, Niemcy

19 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lubin, Polska

19 lut 2018