Kartony 31–50 (Nr 7326832)

 Kartony 31–50
Sztuk
Kartony
31-50
Szacunkowa łączna waga
750 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Kanada, Nowa Szkocja, Halifax

Od 15 maj 2021 do 15 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 30 cze 2021 do 30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.