(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 31–50 (Nr 7517510)

Sztuk
Kartony
31-50
Łączna waga:
200 kg
Dystans
2876 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Turcja, Muğla, Bodrum

1 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 cze 2021 do 31 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.