(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50 (Nr 7731437)

Sztuk
Kartony
31-50
Szacunkowa łączna waga
750 kg
Dystans
2868 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 12 cze 2021 do 15 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.