(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50 (Nr 7823969) Wyróżnione

Sztuk
Kartony
31-50
Szacunkowa łączna waga
750 kg
Dystans
1236 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 10 lip 2021 do 20 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.