Kartony 31–50, 2Fotele, 2rowery x 4 (Nr 7670306)

 Kartony 31–50, 2Fotele, 2rowery x 4
Sztuk
Kartony
31-50
2Fotele, 2rowery
4
Szacunkowa łączna waga
1150 kg
Dystans
2398 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, Donegal, Letterkenny

21 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kościerzyna

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.