Kartony 31–50, Karton średni x 30 (Nr 7517467)

 Kartony 31–50, Karton średni x 30
Sztuk
Kartony
31-50
Karton średni
30
Szacunkowa łączna waga
1350 kg
Dystans
837 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Schüttorf

Od 27 lip 2021 do 29 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Doręgowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.