Kartony 31–50, Kartony x 1, Zeczy osobiste x 85, Karton średni x 1 (Nr 8037281)

 Kartony 31–50, Kartony x 1, Zeczy osobiste x 85, Karton średni x 1
Sztuk
Kartony
31-50
Kartony
1
Zeczy osobiste
50
Karton średni
1
Zeczy osobiste
35
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
3445 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Motril

Od 30 wrz 2021 do 10 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 17 paź 2021 do 31 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.