Kartony 31–50, Komoda średnia x 2, Suszarka bębnowa x 2, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 (Nr 8037056)

 Kartony 31–50, Komoda średnia x 2, Suszarka bębnowa x 2, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40
Sztuk
Kartony
31-50
Komoda średnia
2
Suszarka bębnowa
2
Rower
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
szafki łazienkowe
3
Lustro do łazienki
3
Kwiat w donicy
5
Stolik ogrodowy
1
Lampa podłogowa
1
Opona samochodowa
4
Stół kuchenny
1
Komoda duża
1
Szafa trzydrzwiowa
1
Szafka kuchenna wisząca
7
Szafka pod umywalkę
6
Szafka łazienkowa
1
Komoda mała
1
Łóżko podwójne z materacem
1
Lodówka
1
Piekarnik
1
Kanapa
1
Biblioteczka
1
Krzesło do jadalni
1
Kredens
1
Szacunkowa łączna waga
2101 kg
Dystans
1381 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bonn

Od 23 paź 2021 do 28 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Chełm

Od 29 paź 2021 do 31 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.