Kartony 31–50, Komoda średnia x 3, Rower x 3 (Nr 7973752)

 Kartony 31–50, Komoda średnia x 3, Rower x 3
Sztuk
Kartony
31-50
Komoda średnia
3
Rower
3
Szacunkowa łączna waga
885 kg
Dystans
1035 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 13 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Oświęcim

Od 15 paź 2021 do 16 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.