(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Materac podwójny x 2, stół do masażu x 1, instrument muzyczny - beben x 1, kuchnia i (Nr 7922201)

Sztuk
Kartony
31-50
Materac podwójny
2
stół do masażu
1
instrument muzyczny - beben
1
kuchnia i sklep zabawkowy
1
Opona samochodowa
3
zabawka lookout
1
Torba duża
2
Tablica magnetyczna
1
sanki
1
Deska do prasowania
1
wiaderko
1
krzeselko dla dzieci
1
Szacunkowa łączna waga
908 kg
Dystans
644 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Borzęta

Od 23 sie 2021 do 29 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 1 wrz 2021 do 5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.