Kartony 31–50, Meblościanka x 1 (Nr 7576055)

 Kartony 31–50, Meblościanka x 1
Sztuk
Kartony
31-50
Meblościanka
1
Szacunkowa łączna waga
980 kg
Dystans
437 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bognor Regis

Od 13 maj 2021 do 15 maj 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Leeds

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.