Kartony 31–50, Naroznik x 1, Szafa dwudrzwiowa x 3, Rama łóżka x 2, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralk (Nr 7169364)

 Kartony 31–50, Naroznik x 1, Szafa dwudrzwiowa x 3, Rama łóżka x 2, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralk
Sztuk
Kartony
31-50
Naroznik
1
Szafa dwudrzwiowa
3
Rama łóżka
2
Lodówka z zamrażarką
1
Pralka
1
Szacunkowa łączna waga
1275 kg
Dystans
2618 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 28 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.