(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Rower dziecięcy x 1, Rower x 1, Orbitrek x 1, Hulajnoga x 1, Wózek dziecięcy x 2 (Nr 8020049)

 Kartony 31–50, Rower dziecięcy x 1, Rower x 1, Orbitrek x 1, Hulajnoga x 1, Wózek dziecięcy x 2
Sztuk
Kartony
31-50
Rower dziecięcy
1
Rower
1
Orbitrek
1
Hulajnoga
1
Wózek dziecięcy
2
Szacunkowa łączna waga
860 kg
Dystans
1725 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Nelson

26 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Wschowa

29 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.