(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Rower x 2, Komoda mała x 1 (Nr 7839500)

 Kartony 31–50, Rower x 2, Komoda mała x 1
Sztuk
Kartony
31-50
Rower
2
Komoda mała
1
Szacunkowa łączna waga
800 kg
Dystans
442 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
8
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

9 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

9 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego majątku.