(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Rower x 2, Rower dziecięcy x 2, Biurko średnie x 2, Krzesło biurowe x 1, Telewizor ś (Nr 7828609)

 Kartony 31–50, Rower x 2, Rower dziecięcy x 2, Biurko średnie x 2, Krzesło biurowe x 1, Telewizor ś
Sztuk
Kartony
31-50
Rower
2
Rower dziecięcy
2
Biurko średnie
2
Krzesło biurowe
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Lampa podłogowa
2
Krzesło do jadalni
1
Krzesło do biurek dla dzieci
2
Dywan
1
Regał
2
Komoda średnia
1
Regał
1
Lustro stojące
1
Monitor
2
Drukarka laserowa
1
Komputer
1
Szacunkowa łączna waga
1111 kg
Dystans
1198 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amstelveen

Od 5 lip 2021 do 12 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 15 lip 2021 do 25 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.