Kartony 31–50, Sofa narożna x 1, Łóżko x 1, Łóżko piętrowe x 2, Biurko średnie x 4, Szafka biurowa (Nr 7958638)

 Kartony 31–50, Sofa narożna x 1, Łóżko x 1, Łóżko piętrowe  x 2, Biurko średnie x 4, Szafka biurowa
Sztuk
Kartony
31-50
Sofa narożna
1
Łóżko
1
Łóżko piętrowe
2
Biurko średnie
4
Szafka biurowa
1
Szacunkowa łączna waga
1175 kg
Dystans
979 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 1 mar 2022 do 6 mar 2022

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Königswinter

Od 6 mar 2022 do 10 mar 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego dobytku.