(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Sofa narożna x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Łóżko podwójne z materac (Nr 7539748)

Sztuk
Kartony
31-50
Sofa narożna
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Łóżko podwójne z materacem
1
Dywan
2
Komoda duża
1
Komoda mała
1
fotele balkonowe wyplatane
2
Stolik nocny
1
Szacunkowa łączna waga
1111 kg
Dystans
745 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Praga, Praga

Od 27 kwi 2021 do 29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 28 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.