(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Sofa trzyosobowa x 1, Komoda średnia x 2, Komoda mała x 1, Biurko małe x 1, Regał x (Nr 7604858)

Sztuk
Kartony
31-50
Sofa trzyosobowa
1
Komoda średnia
2
Komoda mała
1
Biurko małe
1
Regał
1
Rower
1
Komputer
1
Monitor
1
Telewizor mały(mniej niż 30 ")
1
Szafka RTV
1
Stolik kawowy
1
Szacunkowa łączna waga
1025 kg
Dystans
2043 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
12
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Blackpool

Od 1 kwi 2021 do 4 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego majątku.